O Firmie

 

     Przedsiębiorstwo „Markaz” jest firmą rodzinną, która działa na rynku od 2000 roku. Siedziba firmy znajduje się w Łapalicach (koło Kartuz) ul. Brunona 12. Zajmujemy się wytwarzaniem oraz montażem wyrobów ze stali nierdzewnej, stali zwykłej oraz aluminium. Specjalizujemy się w świadczeniu usług ślusarsko-spawalniczych oraz wytwarzaniu różnego rodzaju balustrad, pochwytów, schodów, zadaszeń, mebli, ogrodzeń oraz innych nietypowych wyrobów. Zajmujemy się również łączeniem elementów stalowych z drewnem i ze szkłem. Nasze wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra pracownicza pozwolą zrealizować każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie.

 

     Naszym głównym celem od początku istnienia przedsiębiorstwa jest rzetelna i fachowa obsługa klientów oraz zapewnienie wysokiej jakości usług i wytwarzanych wyrobów. Realizacja powyższego celu jest możliwa głównie dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz zatrudnianiu wykwalifikowanej kadry pracowników, co w połączeniu z posiadanym zapleczem technicznym przedsiębiorstwa pozwala świadczyć Państwu usługi najwyższej jakości.

 

     Wiele lat funkcjonowania na rynku oraz wysoka jakość wytwarzanych wyrobów i świadczonych usług pozwoliły nam zdobyć uznanie i szacunek zarówno wśród szerokiego grona klientów indywidualnych jak również przedsiębiorstw budowlanych, z którymi współpracujemy od wielu lat. Każde nasze zamówienie traktujemy indywidualnie, kierując się przede wszystkim potrzebami i upodobaniami klienta. Nasze wyroby cieszą się opinią trwałych, solidnych i estetycznie wykonanych.  

 

                                                            Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z nami